סיקור נרחב על חופשת קלאב מד סקי מטורף

לפני לא מעט שנים, כאשר הרעיון לקלאבים של נופש היה רק בחיתוליו, קלאב מד טרם הציעו חופשות סקי. עם השנים, עקב הביקוש, הוקמו עוד ועוד מועדוני נופש ופנאי, לא רק על חופי הים או באיים מרהיבים אלא גם באתרי הסקי המובילים בעולם. הפעם, אנו מזמינים אתכם להצטרף אלינו, לסיקור הנרחב שלנו על חופש קלאב מד בנוסח סקי מטורף.

 

יש שיעורים למתחילים וגם לילדים

אנחנו מודים, אין לנו יותר מדי ניסיון בסקי. כשפנינו לקלאב מד בכדי להבין אם זו תהיה בעיה, הסבירו לנו שבכלל לא. ביקשנו לדעת אם יש שיעורי סקי ונענינו בחיוב. כל מה שהיינו צריכים לעשות זה רק לבחור את הרמה. יש גם שיעורי גלישה לגולשים ברמה בינונית וגם לילדים. כך שאם אתם מגיעים לבד או עם חברים או אפילו עם הילדים, כל אחד יכול להצטרף לשיעורים ברמה שלו. אנחנו שמחים לבשר שלמרות החשש הראשוני, הצלחנו להשתלט על העניין והגלישה הייתה נהדרת!

אפשר להגיע גם בלי ציוד

חברים טובים שלנו שהינם גולשים מצוינים הגיעו איתנו לאתר כאשר יש להם את כל הציוד. היו להם מגלשיים ואפילו ציוד סנובורד. לשמחתנו, לא היינו צריכים לקנות את כל הציוד לקראת החופשה. בקלאב מד, לקראת חופשת הסקי המטורפת שלנו, פשוט הודענו מראש שאנחנו צריכים את כל הציוד. כשהגענו לאתר פשוט מסרנו את ההזמנה וכל הציוד שהוכן בשבילנו היה חיש מהר איתנו. אגב, שאלנו והסבירו לנו שבאתר אפשר להזמין גם ציוד סקי לילדים. אם מגיעים עם הילדים, אין שום בעיה להזמין גם להם את כל הציוד שצריך. סקי או סנובורד, ציוד הגנה כל מה שעושה לכם חופשה נהדרת מלאה שלג, גלישה ואדרנלין. אגב, לילדים יש מועדונים עם פעילויות בשבילם וגם שיעורים בהתאמה אישית (יש בכל מיני שפות).

קלאבמד - חופשת סקי מטורפת

למדנו לגלוש והיה נהדר!

בקלאב מד אפשר למצוא כל מיני מסלולי סקי מלהיבים, בדרגות קושי שונות. אחרי שקיבלנו כמה שיעורי סקי, עם המדריכים המיומנים, הרשינו לעצמנו להתחיל בקטנה, במסלולים הפחות תלולים. בהתחלה, זה היה קצת מביך אבל לבסוף, הבנו את הפרנציפ. ככל שעברו הימים הצלנו לצבור ביטחון ואפילו עברנו למסלולים קצת יותר מאתגרים. עם המגלשיים והסקי, עם הרוח שנושפת באוזניים מתחת לכובע המחמם, הרגשנו איך אנחנו נכנסים לקצב. הסימון של האתר היה מעולה ואפילו הספקנו לנסות קצת סנובורד.

המון אתרים, המון פעילויות

נכון להיום, ניתן להזמין חופשות בקלאב מד בכמה וכמה מדינות. בין היתר, יש מועדוני סקי בצרפת ויש גם באיטליה ובשוויץ. חוץ מאשר סקי וסנובורד, ביקשנו לברר אילו עוד פעילויות מוצעות במקום ואכן כאלה לא חסר. אפילו השתתפנו בכמה מהפעילויות ואנו יכולים להמליץ גם לכם. אם השרירים תפוסים אחרי הסקי, אתם יכולים להתרגע בבריכה המחוממת או לבחור טיפולי גוף מפנקים בספא. אבל לקצת יותר אקשן אפשר להצטרף לקבוצות שמבצעות הייקינג בשלג (יש גם טיולי מזחלות ששווה לנסות, לנו לא הספק הזמן). בחלק מהמועדונים ישנם מעת לעת אפילו טיולי אופניים בשלג או סקי שמבצעים על שטח ישר במקום במדרונות. בערב, אחרי הסקי, מומלץ ליהנות מארוחות הגורמה במקום ויש גם מסיבות ריקודים, למי שנשאר כוח.

סיקור נרחב על חופשת קלאב מד סקי מטורף
5 (100%) 1 vote

כתיבת תגובה

סגירת תפריט